Droužkovice
Droužkovice

Sezona 2023/2024

Slavoj Droužkovice : Lokomotiva Chomutov   8 : 2  (5:1)

V sobotu 27.4.2023 odehrál tým Slavoje utkání 15. kola okresního přeboru proti Lokomotivě Chomutov. Byl to soupeř, kterému jsme chtěli oplatit porážku 0:3 z podzimní části sezóny, což se více než podařilo. Po skvělém a dominantním výkonu od začátku zápasu náš tým soupeře deklasoval vysokým rozdílem. Za zmínku stojí znovuobrození domácího střelce Vonakého který ve druhém poločase utkání zaznamenal čistý hattrick a také první start Radka Šilhana v brance, kde podal velmi spolehlivý výkon. Příští zápas odehrajeme v neděli 5. 5. 2024 od 14:00 hod. na hřišti v Březenci proti 1. SK Jirkov.

Střelci domácího týmu: 3x Vonaký, 2x Dolejška, 2x Burda a 1x Brodníček.

Sestava:  Šilhan R.– Matějka, Burda, Karhan,  Bamburák, Brodníček, Campr, Huňady, Dolejška, Vonaký, Šilhan V. – Kalvoda, Hrebičík, Školník,  Polyak, Bittner, Pipek, Zubrycký

M.F.

Sokol Otvice   :  Slavoj Droužkovice   1 : 4  (0:3)

V sobotu 20.4.2023 jsme odehráli venkovní jarní utkání 14. kola okresního přeboru proti obávanému soupeři z Otvic. Jednalo se od začátku zápasu o velmi bojovné a utkání, ve kterém jsme byli mnohem produktivnější především v prvním poločase. Po poločasovém vedení 3:0 si naši hráči druhý poločas zkušeně pohlídali a vrátili se na vítěznou vlnu po minulém domácím nezdaru. Svou zlepšenou formu budeme chtít potvrdit hned v příštím domácím utkání proti Lokomotivě Chomutov, které se odehraje v sobotu 27.4.2024 od 10:30 hod. na domácím hřišti v Droužkovicích. Střelci domácího týmu: 1x Kalvoda, 1x Dolejška, 1x Karhan a 1x Matějka.

Sestava:  Zubrycký– Matějka, Burda, Karhan,  Bamburák, Brodníček, Campr, Kalvoda, Šimek, Huňady, Dolejška – Novotný, Toušek,  Polyak, Procházka, Vonaký

M.F.

Slavoj Droužkovice   :  1.FC Spořice „B“  2 : 5  (2:2)

V sobotu 13.4.2023 jsme odehráli druhé domácí jarní utkání 13. kola okresního přeboru proti sousednímu týmu ze Spořic. Po nadějném začátku utkání jsme se dostali do vedení 2:0. Soupeř doplněný o 6 hráčů A týmu se však probudil a do poločasu po chybách našeho týmu vyrovnal. Ve druhém poločase, i přes vyrovnaný průběh byli bohužel hráči Spořic produktivnější a rozhodli zápas třemi góly v řadě ve svůj prospěch. Nezbývá než se z tohoto zápasu oklepat a předvést v sobotu 20.4. 2024 od 17:00 na hřišti Otvic lepší výkon. Střelci domácího týmu: 1x Kalvoda a 1x Šilhan.

Sestava:  Zubrycký– Matějka, Burda, Karhan,  Bamburák, Brodníček, Hrebičík, Kalvoda, Šimek, Šilhan, Dolejška – Novotný, Toušek, Soukup, Polyak, Bittner, Pipek

M.F.

Slavoj Droužkovice   :  Baník Březenecká  6 : 0  (3:0)

V sobotu 6.4.2023 jsme odehráli dlouho očekávaný první jarní mistrovský zápas proti nevyzpytatelnému soupeři. Přes počáteční nepřesnosti se náš tým do soupeře postupně zakousl a výsledkem tlaku domácích byl faul na červenou kartu soupeře ve dvacáté minutě utkání, kdy hostující hráč fauloval zezadu domácího hráče unikajícího samotného na branku. Náš tým potom zkušeným a fotbalovým výkonem svého soupeře v klidu přehrál vysokým výsledkem, kdy ještě spoustu šancí domácí neproměnili. Střelci domácího týmu: 3x Šilhan, 2x Dolejška a 1x Campr. Příští kolo odehrajeme v sobotu 13.4. 2024 na domácím hřišti od 10:30 hod. proti týmu Spořic „B“.

Sestava:  Zubrycký– Matějka, Burda, Campr, Bamburák, Brodníček, Hrebičík, Kalvoda, Šimek, Šilhan, Dolejška – Novotný, Toušek, Soukup, Školník

M.F.

Jirkov-Ervěnice „B“    :  Slavoj Droužkovice   3 : 4 po penaltách  (2:1)

V neděli 12.11.2023 jsme odehráli předehrávku prvního jarního kola proti obávanému soupeři, kterému jsme měli co vracet. Zápas měl velmi divoký průběh, kdy se hra přelévala od jedné brance ke druhé. Hráči obou mužstev sváděli tvrdé souboje s vědomím, že vítěz zápasu bude celé čtyři měsíce zimní přestávky v čele tabulky. Po smírném konci utkání nakonec rozhodli pokutové kopy, ve kterých byl šťastnějším týmem náš. Rozhodující pokutový kop vstřelil hráč našeho týmu Tomáš Brodníček.

Vstřelené branky:  Šilhan 2x, Vonaký, rozh. penalta Brodníček

Sestava:  Zubrycký – Matějka, Burda, Campr, Vonaký, Huňady, Bittner, Frollo, Bamburák, Šilhan, Novotný –  Brodníček, Šnábl,  Dolejška

M.F.

Sokol Údlice „B“  :  Slavoj Droužkovice   0 : 4  (0:3)

V sobotu 4.11.2023 naše mužstvo odehrálo venkovní zápas v sousedních Údlicích. Očekávali jsme těžký zápas, ale náš tým svého soka zaskočil maximálně disciplinovanou a efektivní hrou se silně zabezpečenou obranou. Po poločasovém vedení 3:0 jsme takticky dovedli utkání do vítězného konce. Po dlouhé době nastoupil do zápasu ke konci utkání Matěj Dolejška za zraněného Martina Riedla. Svůj návrat korunoval gólem těsně před koncem zápasu. Příští zápas odehrajeme na umělé trávě v Jirkově v neděli 12.11.2023 od 14:00 hod.

Vstřelené branky: Bamburák, Vonaký, Šilhan, Dolejška

Sestava:  Zubrycký – Matějka, Burda, Campr, Vonaký, Huňady, Bittner, Frollo, Bamburák, Šilhan, Školník –  Riedl, Šnábl, Soukup, Dolejška

M.F.

Slavoj Droužkovice   :  Jirkov-Ervěnice „B“  0 : 4  (0:4)

V sobotu 28.10.2023 jsme odehráli očekávaný zápas podzimu proti druhém týmu tabulky. Vstup do zápasu se našemu týmu nepovedl a po hrubkách v obraně celkem lacino prohrával v poločase 0:4. Ve druhé půli po trojnásobném střídání domácího týmu se zápas vyrovnal, ale bohužel i přes vytvořené šance domácí tým nedokázal vsítit branku a po první letošní domácí porážce klesl na druhé místo v tabulce o bod za právě dnešního soupeře. Příští kolo odehrajeme v sobotu 4.11. 2023 na hřišti Údlic od 10:00 hod. dopoledne.

Sestava:  Zubrycký– Matějka, Burda, Campr, Bamburák, Huňady, Novotný, Toušek, Vonaký, Soukup, Bittner – Frollo, Brodníček, Procházka.

M.F.

Slavoj Droužkovice   :  Čechie Hrušovany  5 : 1  (3:0)

V sobotu 21.10.2023 jsme odehráli domácí utkání proti týmu Čechie Hrušovany. Utkání jsme začali ve vysokém tempu a po povedených akcích jsme odcházeli do kabin s poločasovým vedením 3:0. Ve druhé půli dostali příležitost hráči širšího kádru a tempo hry sice trochu opadlo, ale kvalita zůstala na naší straně. Přidali jsme ještě dvě branky. Hosté korigovali výsledek čestnou trefou. Velmi kvalitní výkon podal domácí záložník Ondra Toušek, který svůj výkon korunoval dvěma góly. Příští utkání sehrajeme na domácím hřišti v sobotu 28.10.2023 od 14:30 hod. proti velmi silnému týmu Ervěnic.

Branky domácích: 2x Toušek, Novotný, Huňady, Veselý.

Sestava:  Zubrycký– Burda, Brodníček, Huňady, Matějka, Toušek, Novotný,  Soukup, Kalvoda, Šnábl, Bamburák – Riedl, Veselý, Dolejška, Šulc, Procházka, Campr

SK Strupčice „B“  :  Slavoj Droužkovice   1 : 2  (0:0)

V neděli 15.10.2023 jsme odehráli velmi důležité venkovní utkání na hřišti loňského lídra tabulky mužstva Strupčic. Naši hráči vstoupili do utkání sebevědomě a drželi hru na polovině soupeře. Bohužel nedokázali využít vytvořené příležitosti a málem za ně přišlo potrestání, kdy po hrubce obrany náš gólman musel ve vápně za cenu faulu a pokutového kopu hasit vyloženou šanci soupeře. Sám potom bravurně penaltu zlikvidoval. Do šaten se šlo tedy za bezbrankového stavu. Soupeř po poločase nasadil tři hráče z Á týmu, ani to mu však nepomohlo a po dvou parádních trefách Vojty Šilhana šel náš tým do dvoubrankového vedení i díky tomu, že u domácího týmu byl vyloučen hráč za druhou žlutou kartu. Do konce zápasu se domácím hráčům podařilo již jen korigovat stav čestnou brankou a náš tým si veze ze Strupčic dá se říci překvapivé vítězství. Obě branky našeho týmu vsítil Vojta Šilhan.

Sestava:  Zubrycký – Matějka, Burda, Campr, Vonaký, Huňady, Bittner Toušek, Bamburák, Kalvoda, Šilhan, Školník –  Riedl, Bamburák, Hrebičík, Novotný, Šnábl, Dráb

Slavoj Droužkovice   :  1. SK Jirkov  11 : 0  (5:0)

V sobotu 7.10.2023 jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z chvostu tabulky. Soupeř odolával do poloviny prvního poločasu, avšak následně spustil domácí tým brankostroj, který skončil až se závěrečným hvizdem sudích. Po poločasovém vedení 5:0 přidal domácí tým dalších šest branek ve druhé půli a drtivě svého soupeře vyprovodil ze hřiště. Za zmínku stojí pětigólový příspěvek domácího forwarda Vojty Šilhana. Díky tomuto vítězství je náš tým znovu v čele tabulky skupiny východ. Velkou událostí byla premiéra elektronické časomíry, která byla pokřtěna tímto krásným výsledkem. Díky obci Droužkovice za sponzorský příspěvek k nákupu tohoto zařízení.  Příští kolo odehrajeme v neděli 15.10.2023 na hřišti obávaného soupeře SK Strupčice.

Branky domácích: 5x Šilhan, Toušek, Campr, Riedl, Školník, Burda, Procházka.

Sestava:  Veselý – Burda, Hrebičík, Huňady, Šilhan, Matějka, Toušek, Novotný, Riedl, Bittner, Campr – Soukup, Kalvoda, Brodníček, Školník, Šnábl, Procházka, Zubrycký

AFK Loko Chomutov  :  Slavoj Droužkovice   3 : 0  (2:0)

V sobotu 30.9.2023 se odehrálo venkovní utkání, které se řadí mezi ty, na které je lepší z pohledu Slavoje co nejrychleji zapomenout. Nedařilo se vůbec nic a po poločasovém stavu 0:2 domácí potvrdili svou výhru třetím gólem v závěru utkání. Našemu mužstvu nelze vytknout bojovnost, ale i přes vyrovnaný průběh utkání byl náš soupeř bohužel produktivnější. Příští utkání odehrajeme na domácím hřišti v sobotu 7.10.2023 od 16:00 hod. proti poslednímu týmu tabulky 1. SK Jirkov.

Sestava:  Veselý – Matějka, Burda, Campr, Novotný, Vonaký, Huňady, Hrebičík, Toušek, Bamburák, Brodníček – Bittner, Riedl, Kalvoda, Šulc, Dolejška

Slavoj Droužkovice   :   Sokol Otvice   4  :   2   (1  :  1)

Domácí utkání s neoblíbeným soupeřem, na kterého se nám v minulosti moc nedařilo začalo náporem hostí, kteří potvrzovali svou fyzicky založenou hru. První branku vstřelil soupeř po nedorozumění v naší obraně. Po překvapivé akci domácích Ondra Toušek vyrovnal střelou z dálky na vzdálenější tyč. Ve druhém poločase jsme se po nádherném přímém kopu Vojty Šilhana dostali do vedení, ale bohužel po střele z dálky hned soupeř vyrovnal. V hektickém závěru Otvickým došli síly a Venca Burda únikem obraně a Vojta Šilhan z penalty překlopili tento těžký zápas na naši stranu. Za zmínku stojí vysoká návštěva na domácí utkání, kdy se za zábradlím tísnilo něco kolem 150 diváků.

Střelci Slavoje: Toušek, Šilhan, Burda, Šilhan

Sestava: Veselý – Matějka, Brodníček, Burda, Campr, Šilhan, Novotný, Huňady, Hrebičík, Kalvoda, Toušek  - Školník, Dolejška, Riedl, Procházka

Sokol Spořice „B“  :   Slavoj Droužkovice  1 : 3  (1:0)

Fanoušky velmi očekáváné a hojně navštívené derby začalo velkým náporem domácího týmu, který z rivality proti nám nasadil také některé hráče áčka. Z náporu domácí vytěžili první branku utkání a poločasový stav utkání odrážel realitu hry první půle. O přestávce si hráči v kabině něco řekli a na předváděné hře to bylo ihned znát. Nádherným gólem z voleje vyrovnal Vojta Šilhan a za dalších pět minut utkání otočil v náš prospěch dorážkou Keča Novotný. Naše vítězství ve vyrovnaném zápase potvrdil deset minut před koncem agilní Václav Burda.

Střelci branek Slavoje: Šilhan, Novotný, Burda.

Sestava: Zubrycký – Matějka, Školník, Burda, Campr, Šilhan, Novotný, Soukup, Huňady, Hrebičík, Toušek – Kalvoda, Brodníček, Vonaký, Riedl.

Baník Březenecká  :  Slavoj Droužkovice   0 : 5  (0:3)

První venkovní utkání se soupeřem, na kterého se nám daří začalo opatrně. Po úvodním oťukávání udeřil novic týmu nově přestoupivší hráč Václav Burda. Hned dvakrát zavěsil a bylo po zápase. Do poločasu udeřil ještě jednou Matěj Kalvoda. Druhý poločas se dohrával v klidu, kdy naši hráči přidali ještě dvě branky a odvezli si z Baníku jasné vítězství.

Střelci branek Slavoje: Burda 2x, Kalvoda, Toušek, Matějka

Sestava:  Zubrycký – Matějka, Kalvoda, Campr, Burda, Novotný, Huňady, Školník, Hrebičík, Bamburák, Toušek, - Pipek, Procházka, Brodníček, Dolejška, Šulc.

SEZÓNA 2023/2024

Slavoj Droužkovice  :  Sokol Údlice „B“   6 : 1 (3:0)

V prvním zápase sezony bylo do počátku jasné, kdo bude pánem na hřišti. Domácí hráči svou kreativitou nedali sousedům z Údlic žádnou šanci. Po jasném průběhu utkání si berou naši hráči první tři body do tabulky podzimní části nové sezony. Střelci branek v našem mužstvu byli: Bamburák, Novotný, Campr, Kalvoda, Soukup a Toušek.

Sestava: Zubrycký – Matějka, Bittner, Campr, Kalvoda, Novotný, Vonaký, Huňady, Hrebičík, Bamburák, Toušek – Hrubý, Soukup.